آشنایی با آیین مهر مانا

مهر مانا بهانه ایست برای مهربانی لحظه ناب دوست داشتن و لذت با هم بودن، در آئین مهر مانا قدردان وجود عزیزی هستیم که او را عزیز آئین می نامیم. کسی که قهرمان زندگی ماست.
کسی که باید برای بودنش یزدان پاک را شکرگذار باشیم و قدر در کنار ایشان بودن را بدانیم. عزیز آئین هر کسی می تواند باشد. سن و سالش اهمیت ندارد. مهم اینست که برای من ارزشمند است و حقی بر گردن من دارد او قهرمان زندگی من است. پدری عزیز یا مادری مهربان، مادربزرگی دوست داشتنی و یا پدربزرگی فداکار، خان عمو یا عمه خانم یا حتی جوانی که موجب افتخار پدر و مادرش است. در یک کلام نکویی که لایق نکوداشت است.
یادمان باشد ما و عزیزانمان و هیچ مخلوقی عمر جاودان ندارد و برای ابراز محبت همیشه دیر است. گاه از عزیزی که دوستش داریم جز یک قاب قدیمی و یا عکسی تار هیچ نداریم و نتوانستیم خاطرات و نگاه مهربانش را ثبت نمائیم. در مهر مانا تمام لحظه بودن را مانایی بخشیم و ارج نهیم بودنش را به راه مهر و رسم ایرانی.
روز برگزاری آیین مهر مانا فقط یک قانون دارد که باید یکی از 365روز سال باشد. میهمانان جمعی صمیمی از کسانی هستند که عزیز آیین دوستشان دارد و آنها نیز می خواهند قدردان وجود عزیز آیین باشند. آئین مهر مانا به یادماندنی ترین و لذت بخش ترین لحظات را به شما هدیه می دهد

پس برای هر چه باشکوه تر شدن آن می توانید از پیشنهادهای بی نظیر و خاص مهر مانا بهره مند شوید.