خدمات


ساخت فیلم مهر مانااین فیلم شامل تصاویری ناب از عزیز آئین و گفتگویی صمیمی با ایشان است. که با خاطره بازی های ماندگار و کلام کسانی که عزیز آئین را دوست دارند جذاب تر شده و باتوجه به احوالات ایشان توسط گروه کارگردانی و ایده پردازی طراحی و بصورت کاملاً اختصاصی ساخته می شود و باتوجه به شرایط و نوع انتخاب شما می تواند با روشهای نوین فیلم سازی حرفه ای تولید شود.

با تماشای فیلم مهر مانا خاطرات و یادها هر آینه زنده می شوند و هرگز به فرسایش زمان از یاد نمی روند.


عکاسی مهر ماناثبت عکس عزیز آئین توسط گروه عکاسان مهر مانا باتوجه به شرایط و احوالات ایشان طراحی و اجرا می گردد و برخلاف عکاسی آتلیه ای عادی، شامل طراحی تصاویری زنده و به یادماندنی در محیطی متفاوت مانند منزل، محل کار و فضاهای خلاقانه طراحی و اجرا می شود.


نشان مهر مانااین نشان یا مدال که بر سینه عزیز آئین نقش میبندد نشانه بزرگی، اصالت و مانایی ایشان است و با دریافت آن هرگز فراموش نمیشود چه کسانی و چه اندازه دوستش دارند و دوستشان دارد.


"کتاب یادگار"ثبت مکتوب اصیل ترین روش ابراز اصالت یک فرد و یا خاندان است.کتاب مهر مانا توسط گروه نویسندگان، ویراستاران، طراحان گرافیک و ایده پردازی منتشر می شود و شامل زندگی نامه عزیز آئین، شجره نامه ایشان، دل نوشته ها و دست نگاره های ایشان است و با دل نوشته های اطرافیان، دوستان، فرزندان و ... درمورد ایشان و تصاویر نوستالژیک و یادگاریهای قدیمی ایشان محتواسازی می گردد. همچنین بخشی از این کتاب نفیس عکسهایی است که توسط گروه مهر مانا ثبت شده و به زیبایی و ارزش این کتاب می افزاید.

گروه مهر مانا درخصوص کتاب یادگار باتوجه به انتخاب شما می تواند در بخش محتواسازی و شیوه طراحی و چاپ پیشنهادات ویژه و خاصی را ارائه نماید.


تصویربرداری و عکاسی روز آیینبرگزاری مهر مانا همواره با لحظاتی ناب و به یادماندنی همراه خواهد بود. لحظه هایی پر از احساس و شکوه مهربانی مانند زمانی که از فیلم مهر مانا و کتاب یادگاری رونمایی می شود و یا لحظه ای که مدال مهر مانا به عزیز آئین هدیه می شود. ثبت این لحظات و ساعتهای تکرارنشدنی با هنر عکاسی و تصویربرداری درقالب یک فیلم تدوین شده و عکسهای خاطره انگیز ماندگارتر و همیشگی خواهد شد.


اجرای برنامه هنریاین بخش شامل اجرای زنده ترانه هایی نوستالژیک و طراحی شده توسط گروه هنری و همچنین اجرای سرگرمیهای خانوادگی و خلاقانه میباشد و ارائه برنامه های ویژه هنری که بنا به درخواست شما و پیشنهاد گروه طراحان هنری اجرا میشود.

اجرای برنامه هنری برای به یاد ماندنی تر شدن و لذت یک دورهمی با اصالت به میهمانان هدیه میشود.


باز سازی یک قاب قدیمیآلبومهای قدیمی همیشه تصاویری را در خود حفظ میکنند که حالا دیگر سوژه های آن تغییر نموده و حتی شاید دیگر در بین ما نیستند. گروه مهر مانا با بهره گیری از هنر طراحی صحنه، عکاسی و طراحی گرافیک یکی از قابهای قدیمی شما را بازسازی و عکاسی مینماید و تمام کسانی که در سالهای دور در آن عکس حضور داشته اند را با همان فضای قدیمی اما این بار با ظاهر جدید عکاسی نموده و تصویر جدید و بازسازی شده از یک قاب قدیمی را ثبت مینماید.

این قاب یادگاری ماندگار و نوستالژیک از گذشته برای امروز است .


محیط آراییمهر مانا را میتوان در یک محفل خودمانی در منزل برگزار نمود و برای ایجاد فضایی گرم و صمیمی و در عین حال جذاب و چشم نواز با استفاده از دکورهای از پیش طراحی شده، گل آرائی و نصب دکور ویژه محل برگزاری آئین آماده سازی میگردد. درخصوص آئینی که در محیط خارج از منزل و سالنهای رسمی برگزار میگردد طراحی و ساخت دکور بصورت ویژه و اختصاصی صورت خواهد گرفت.

محیط آرایی تصاویر روز آیین را زیباتر و این خاطره را ماندگار می نماید .


نماهنگ اختصاصی

ساخت ترانه ، ملودی و نماهنگ اختصاصی


سرودن ترانه اختصاصی با الهام از زندگینامه و شخصیت عزیز آئین و ساخت ملودی، تنظیم و ضبط این قطعه هنری یادگاری رویایی از مهر مانا خواهد بود. این اثر فاخر و بینظیر شامل قطعه موسیقیایی با اجرای یکی از خوانندگان حرفهای کشور و نماهنگی از عزیز آئین است که تماماً توسط برترین هنرمندان عرصه موسیقی و فیلم سازی طراحی و ارائه میگردد.


نقاشی چهره عزیز آییننقاشی چهره همواره یادگاری است که هنرمندانه بر بوم نقش میبندد. هر بار نگاه به این اثر هنری چشم را مینوازد و احساس هنرمند نقاش و نگاه مهربان عزیز آئین در هم آمیخته و یک یادگاری با اصالت را پدید می آورد این اثر میتواند با تکنیکهای مختلف نقاشی مانند سیاه قلم، رنگ روغن و ... اجرا شود.


قطعه موسیقی

تولید قطعه موسیقی با صدای عزیز آئین


سرودن ترانه اختصاصی با الهام از زندگینامه و شخصیت عزیز آئین و ساخت ملودی، تنظیم و ضبط این قطعه هنری یادگاری رویایی از مهر مانا خواهد بود. این اثر فاخر و بینظیر شامل قطعه موسیقیایی با اجرای یکی از خوانندگان حرفهای کشور و نماهنگی از عزیز آئین است که تماماً توسط برترین هنرمندان عرصه موسیقی و فیلم سازی طراحی و ارائه میگردد.